Корзина
13 отзывов
Киевул. Богдана Хмельницкого 19/21
+380965050707
Nespresso Club

Пряный мокка латте

Пряный мокка латте

Ua

Інгредієнти:

250 мл молока, 6 насінин гвоздики, 6 зерен кардамону, 1 паличка кориці, 1 стручок ванілі, 3 ч.л. какао-пудри, 2-3 ч.л. сиропу агави або меду, 1 капсула еспресо Arpeggio

1. Щоб приготувати пряний мокка латте в кавомашині Nespresso, зваріть каву еспресо (40 мл) Гран Крю Arpeggio і влийте в латте-стакан. Додайте какао-пудру і перемішайте.

2. На середньому вогні підігрійте 200 мілілітрів молока з гвоздикою, Карамон. паличкою кориці і насінням з стручка ванілі. Не дайте молоку закипіти і постійно помішуйте. Коли на молоці почне з'являтися пінка, зніміть його з вогню, накрийте кришкою і залиште на 5 хвилин. Змішайте проціджене (щоб вилучити з нього насіння гвоздики, зерна кардамону і паличку кориці) молоко з сиропом агави або меду і влийте в стакан з еспресо.

3. За допомогою аерочіно приготуйте мелену піну. Ложечкою акуратно додайте її в стакан. Подавайте напій гарячим.

Ru

Ингредиенты: 

250 мл молока, 6 семян гвоздики, 6 зерен кардамона, 1 палочка корицы, 1 стручок ванили, 3 ч.л. какао-пудры, 2-3 ч.л. сиропа агавы или меда, 1 капсула эспрессо Arpeggio

1. Чтобы приготовить пряный мокка латте в кофемашине Nespresso, сварите кофе эспрессо (40 мл) Гран Крю Arpeggio и влейте в латте-стакан. Добавьте какао-пудру и перемешайте.

2.На среднем огне подогрейте 200 миллилитров молока с гвоздикой, карамоном. палочкой корицы и семенами из стручка ванили. Не дайте молоку закипеть и постоянно помешивайте. Когда на молоке начнет появляться пенка, снимите его с огня, накройте крышкой и оставьте на 5 минут. Смешайте процеженное (чтобы удалить из него семена гвоздики, зерна кардамона и палочку корицы) молоко с сиропом агавы или меда и влейте в стакан с эспрессо.

3. С помощью аэрочино приготовьте молоную пену. Ложечкой аккуратно добавьте ее в стакан. Подавайте напиток горячим.